Päikeseraadio üllatab grillfestil

Suvi on meelelahutuses alati kiire aeg. Nii natuke, kui seda T-särgihooaega on, tuleb sest ka e-ajastul võtta maksimum. Suurepärased ja ootamatud esinejad saavad tänavu Toidulaada käigus lavaruumi! Tulge ja võtke osa.... kõik ju täiesti tasuta!
Päikeseraadio tehniline ja konfereeriv etteaste Grillfestil saab olema järjekorras neljas. Koostöö Eesti Messidega on kahepoolselt arenenud ja kasvanud sümmeetriliselt, jõudes järgmises astmes 2017 aasta mai kuu esimesel nädalavahetusel Tallinna suurimale rahvapidustuste ja meelelahutuste platsile - Lauluväljakule.

Ärgu Teid siinjuures ajagu segadusse nimi "raadio" Päikest ja raadiot ühendav sõnapaar kannab endas verbaalsete vahenditega soojust ja väljendab seda raadiolikult mitmekesisel moel. Seal kus on Päikeseraadio, kuuleb nii vestlusi, kõiksugu teemade käsitlust ja suhtlemist inimestega, kes nad iganes ka poleks ja loomulikult - palju head muusikat nii kodumaistelt kui välisartistide poolt salvestatud ja esitamiseks pakutud muusikalist meelelahutust.


Järgmine
Mis või kes on "päikeseraadio"?

Vastused puuduvad

Email again:
UA-34877332-1