TEENUSED
1. Digitaliseerimine.
Videomaterjal, mis salvestatud erinevates formaatides magnetlindile: VHS, Video8, MiniDV on salvestatud analoogsignaalina ja on taasesitatav vaid samadel seadmetel.

Et tänapäeval meie käsutuses olevad arvutid koos lisasedmetega ja nutiseadmed on mõeldud vaid digitaalse video- või audiosalvestuse esitamiseks, tuleks vanamoodsad salvestused teisendada tänapäevasteks ehk need digitaliseerida.

2. Helitehnika rent koos tehnikuga.

Olgu jaanipäev, kontsert spordiväljakul või mõnus salongiõhtu. Vajaliku tehnika nii bändile kui ka väiksemale koosseisule.

Koostöö selliste tuntud nimedega nagu Kolumbus Kris, Kosmikud, Ike Rannap, Elephants From Neptune, Hendrik Sal-Saller, Anett, Von Dorpat, Dead Furries ja mitmed teised ägedad tegijad. Alates puldist, mikritest ja statiividest, kuni monitoride ja PA-ni.

3. Modereerimine ja/või programmijuht.
Üks nimi ilusam kui teine. Kultuuriprogrammi koostamise ja juhtimise pikajalised kogemused kultuurivaldkonnast, võimaldavad teostada päris erinevas kastmes ja maitses kultuurkulinaarseid tervikuid. Näiteks: "Eesti Messid" Messiraadio Lauluväljakul, Halinga romuralli, Grillfest Toidulaada lava, Jahimeeste kokkutulek.


Päring posti või haara telefon!
Täpsemalt teenuste alalõigus.

UA-34877332-1