TEENUSED

1. Digitaliseerimine.
Ajastu, mida kaunistavad märksõnad "maki lint", helikassett, edasi videomaailmast - VHS, Video8, DV ja mitmed muud kombod. Kõlab pisut ehk ulmeliselt, kuid enamik eelnevate seadmetega salvestised saab teha arvutis kuulatavaks või nähtavaks. Konverteerimine ehk digitaliseerimine loob võimalused unikaalse materjali taastamiseks ja tänapäevaste vahenditega kuulamiseks/vaatamiseks. Ära viska ära omi vanu suuri magnetofoni linte või kassette! Taaselustada aeg või lausa ajastu, mil need loodi. Tahaks teada, mida esivanemad lintidele salvestasid?
Igal juhul oled õiges kohas. 

Firmal on seadmed eri formaadis audio ja videomaterjali mahamängimiseks, et see digitaalselt salvestada ja vajadusel ka monteerida mp3/mp4 formaadis failiks. Vajadusel salvestame ka teistes formaatides audio ja videofailideks.

2. Helitehnika rent koos tehnikuga.

Olgu jaanipäev, kontsert spordiväljakul või mõnus salongiõhtu. Vajaliku tehnika nii bändile kui ka väiksemale koosseisule.

Koostööd on tehtud paljude tuntud ja vähemtuntud muusikutega nagu Kolumbus Kris, Kosmikud, Ike Rannap, Elephants From Neptune, Hendrik Sal-Saller, Anett, Von Dorpat, Anett Tamm, Dead Furries ja paljude teistega. Saadaval praktiliselt kõik vajaminev, alates puldist, mikritest ja statiividest, kuni monitoride ja PA-ni. 
Lavad ja väljakud, kuhu tuleks panna enam kui 10 kW heli, jäävad paraku suurematele firmadele... igal oma nišš.

3. Modereerimine ja/või päevajuht.

Kokku võib panna kogu sündmuse kultuuriprogrammi, seda hiljem ka juhtida. Kogemused alates 1990, Pärnu Kultuurikeskuses "Mai" (tänaseks lammutatud).
Koostöös Eesti Messid valmis kuni 2022 Toidulaada lava kultuuriprogramm ja selle heli, alates 2023 Grillimise võistluste juhtimine.
Päevajuht Halinga romurallil, Tallinna Hipodroomi lavakomplekt heliga ja lisaks päevaprogrammi juhtimine. Helindamised Pärnu linnale, Jahimeestele, sündmused Pärnu Loodusmajas, koertenäitustel. Lisaks mitmed teised suve- ja ka talvesündmused.

Päring posti või haara telefon!

UA-34877332-1