Mis või kes on "päikeseraadio"?

Säilitades oma FM sageduselt 92,7MHz kaasa võetud nimekuju, jätkab Päikeseraadio seal, kus oma stuudio avatakse! Eestimaal on suvel nii päikest kui raadiot!
Ärgu Sind, hea lugeja, siinjuures ajagu segadusse nimi "raadio" - Päikest ja raadiot ühendav sõnapaar kannab endas verbaalsete vahenditega soojust ja väljendab seda raadiolikult mitmekesisel moel. Seal kus on Päikeseraadio, kuuleb nii vestlusi, kõiksugu teemadel kommentaare ja intervjuusid inimestega, kes nad iganes ka poleks ja loomulikult - palju head muusikat, seda nii kodumaistelt kui välisartistide poolt salvestatud materjali.

Lähiaja eesmärk on avada ka 24/7 toimetav muusikaraadio internetis. Kui teha, siis hästi ja koostada muusikavalik nii, et see oleks vastuvõetav esmajoones tegijatele - jah just! Seekord võib nii kinnitada, et muusikavalik on tegija nägu ja paitab tegija kõrvu. Päikeseraadio kuulaja aastail 2011 - 2014 oli see, kellele meeldis keskmisest intellektuaalsem ja sügavam muusikaline programm. Sellisega ei haara suuri masse, aga julgen kinnitada, et siinkirjutaja eesmärk pole netiraadioga teenida erilist sissetulekut.  Olen endale seadnud eesmärgiks - edastada avalikult voogedastusena muusikat, mida vabalevi raadiojaamad ei saa endale formaadikohaselt lubada, olles sügavalt sõltuvuses nii kuuluvusest mingile välisomanikule kui reklaamiorjusest - ikka teenida raha, raha, raha!

Ei saa mõistagi ka Päikeseraadio hakkama ilma rahata, aga selleks avame oma stuudio just seal, kuhu meid kutsutakse! Kutsuja hooliseb juba kõige muu eest. Loodan, et suudame paljudele pakkuda ootuspäraselt hulgaliselt päikest ja ehedat - otse nähtud-kuuldud raadiot!

Urmas Salmu
Päiikeseraadio peatoimetaja.Eelmine
Päikeseraadio üllatab grillfestil
Järgmine
Suurim toidumess toimub lauluväljakul 2017 aastal

Vastused puuduvad

Email again:
UA-34877332-1