Grillfest 2016 on ajalugu

Vihma ja külma kevadet trotsides olid esinejad ja ahjud Grillfestil kuumad!
Kolmel viimasel aastal suviseid olusid nautinud Grillfesti külastaja ja eksponent, pidid seekord oluliselt kesisemates oludes hakkama saama. Paljudele restoranidele valmistas publiku vähesus peavalu, selles pole põhjust kahelda. Toidulaadaala oli siiski mõnevõrra paremates oludes. Olles puude all ja tuultele piiratumas asukohas, jagus Toidulaadal publikut nii mitmekülgse toiduvalikuga kauplevatele ettevõtjatele kui esinejatele.

Publik tunnustas aga vääriliselt kõiki esinejaid, kes reedel tõelise naudinguga oma numbreid esitasid. Kui äramärkimist väärivad kõik, siis publikule valmistasid tõelise elamuse Inna Sulg Liikumiskunstide kooli breikarid, kes trikitasid enam, kui nende juhendaja neilt ootas. Kui järg jõudis idamaise kõhutantsu trupini, kasvas kuumalaine laval haripunkti... paljajalu tantsinud naised ei säästnud vähimatki oma lustist ja esitasid numbreid nagu neid ümbritseksid kuumad pilgud ja päikesepaiste.

Külm tegi laupäevaks plaanitud esinejate seas aga harvendust ja nii tuli laupäeval olude sunnil ning osalise haigestumise tulemusel, leppida kolme plaanitud põneva kavaga esineja eemale jäämisega. Kõigele krooniks ja päeva parimaks palaks oli aga Pärnumaa Kaitseliidu maleva puhkpilliorkestri etteastumine. Kokku 28 pillimeest, dirigent ja solist Peeter Kaljumäe! Enim publikut kogunud etteaste, oli oodatud tasemel ja pigem üllatas võimsalt Kaljumäe sisse toomisega! Teist päeva lõpetama pidanud Pärnu Korvpalliklubi tantsutüdrukud, kes reedel esitasid energiast pakatavaid tantse pallimängu pauside repertuaarist, ootavad edaspidi huvilisi pigem spordisaali kirgedest köetud palliplatsi servadesse.

Tänavune aasta pakkus Grillfestil esinejatele, aga esimest korda võimalust tantsida laval, kus nii vajalik vetruv põhi kui ka piisav piiratud ala. Kindlasti jäävad Toidulaada lavale pürgijatele sellised ja kindlasti veelgi paremad võimalused kasutamiseks ka järgnevatel aastatel.

Päikeseraadio tegi oludes seda, mida tegema pidi - paljud intervjuud kauplejatega ja mitmekülgne kultuurilise meelelahutusega täidetud programm, see oli ülesanne, millega julgen arvata, et saime korralikult hakkama.
Oma edasiste eesmärkide ühe olulise osana näeme mitmete muusikute, lauljate ja tantsijate kaasamist projektidesse, kuhu Päikeseraadio meeskonda on aina enam kaasatud. Tänavuse uusima esinemiskohana on 16 juulil heameel esitleda Sauga Kalurikülas avatavat lava. Sellest aga järgmises postituses.
Eelmine
Suurim toidumess toimub lauluväljakul 2017 aastal
Järgmine
Need vanad head "maki lindid" ja VHS kassetid...

Vastused puuduvad

Email again:
UA-34877332-1