Mis või kes on "päikeseraadio"? | 11 mai 16, Urmas Salmu

Säilitades oma FM sageduselt 92,7MHz kaasa võetud nimekuju, jätkab Päikeseraadio seal, kus oma stuudio avatakse! Eestimaal on suvel nii päikest kui raadiot!
Ärgu Sind, hea lugeja, siinjuures ajagu segadusse nimi "raadio" - Päikest ja raadiot ühendav sõnapaar kannab endas verbaalsete vahenditega soojust ja väljendab seda raadiolikult mitmekesisel moel. Seal kus on Päikeseraadio, kuuleb nii vestlusi, kõiksugu teemadel kommentaare ja intervjuusid inimestega, kes nad iganes ka poleks ja loomulikult - palju head muusikat, seda nii kodumaistelt kui välisartistide poolt salvestatud materjali.

Lähiaja eesmärk on avada ka 24/7 toimetav muusikaraadio internetis. Kui teha, siis hästi ja koostada muusikavalik nii, et see oleks vastuvõetav esmajoones tegijatele - jah just! Seekord võib nii kinnitada, et muusikavalik on tegija nägu ja paitab tegija kõrvu. Päikeseraadio kuulaja aastail 2011 - 2014 oli see, kellele meeldis keskmisest intellektuaalsem ja sügavam muusikaline programm. Sellisega ei haara suuri masse, aga julgen kinnitada, et siinkirjutaja eesmärk pole netiraadioga teenida erilist sissetulekut.  Olen endale seadnud eesmärgiks - edastada avalikult voogedastusena muusikat, mida vabalevi raadiojaamad ei saa endale formaadikohaselt lubada, olles sügavalt sõltuvuses nii kuuluvusest mingile välisomanikule kui reklaamiorjusest - ikka teenida raha, raha, raha!

Ei saa mõistagi ka Päikeseraadio hakkama ilma rahata, aga selleks avame oma stuudio just seal, kuhu meid kutsutakse! Kutsuja hooliseb juba kõige muu eest. Loodan, et suudame paljudele pakkuda ootuspäraselt hulgaliselt päikest ja ehedat - otse nähtud-kuuldud raadiot!

Urmas Salmu
Päiikeseraadio peatoimetaja.Email again:

Kommentaarid: 2

23 märts 20 aiTwhvExc: HMAuNrmJeS
23 märts 20 cJIdsWTDia: BcxRokNXAWDh

Lisa kommentaar

Nimi
E-mail
Kommenteeri
 
UA-34877332-1